YÖNETİCİ GİRİŞİ

HAVA DURUMU

CANAKKALE

BENAY LEVENT KİMDİR?

  BENAY LEVENT

1987 Denizli doğumludur. Spor yaşantısına 7 yaşında Denizli Spor Kulübü Cimnastik takımında başlamıştır. Bir yaz okulu ile kendini cimnastiğin içinde bulan Benay Levent yaz okulu bitiminde yapılan testler sonucunda profesyonel takıma seçilmiştir. Denizli Spor Kulübü’nde takım olarak çeşitli dereceler elde etmiştir. Bu başarılarına 1996 yılında geldiği Çanakkale’de de devam etmiştir. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda elde ettiği dereceler sonucu göz kamaştıran Benay Levent 1999 yılında Olay Gazetesi’nin düzenlemiş olduğu EN’lerin Çanakkale’de en başarılı sporcusu seçilmiştir. 2000-2004 yılları arasında atletizm dalıyla da uğraşmıştır. Bu branşta da çeşitli başarılar elde etmiştir. 2004 yılında liseden mezun olduğu yıl üniversite sınavlarını kazanmış ve her zaman ideali olan beden eğitimi öğretmenliğine ilk adımını atmıştır.

Akademik kariyerini 2008 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundan Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Üniversite adına katıldığı cimnastik ve atletizm branşında da dereceleri vardır. Artistik Cimnastik Bayan Aday Hakem'idir.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü'nde Artistik Cimnastik dersini vermek üzere dışarıdan öğretim görevlisi olarak hocalık yapmıştır.

Gelecek nesilleri spor kültürüyle buluşturmayı hedef edinen, sağlam, düzgün, iddialı ve idealist bir yapıyla yoluna devam etmek adına Benay LEVENT GSK. Spor salonunu açarak çocuklara cimnastik eğitim programları sunmaktadır.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

DESTEK HATTIMIZ :

0286 213 35 77

ABONE OLUN

Websitemize abone olarak en yeni haberlerden ilk siz haberdar olun.

YARARLI LİNKLER